Apie mus        Prekių galerija       Kontaktai        Atsiliepimai LT | EN    
 
 
   PREKIŲ GALERIJA

padidinti
Apranga virėjams 

  Svarbią vietą gamyboje užima drabužiai virtuvės darbuotojams. Tai įvairios palaidinės, švarkai, kelnės, prijuostės (pradedant paprastomis medvilninėmis ir baigiant neperšlampančiomis impregnuotomis, skirtomis indų plovėjams, mėsos ir žuvies išdarinėtojams) bei įvairiausi galvos apdangalai.
padidinti

padidinti
Apranga padavėjams 

Restoranų bei kavinių padavėjams bei barmenams siūlomas platus liemenių, palaidinių, kelnių bei sijonų asortimentas. Vienas rimčiausių komplektų skirtas vyriausybiniams ar diplomatiniams priėmimams - tai baltas trumpas ar prailgintas švarkas su puošniais antpečiais, juodomis klasikinėmis kelnėmis bei baltomis pirštinaitėmis.
padidinti

padidinti
Apranga viešbučių darbuotojams 

  Greitai plečiantis Lietuvos viešbučių tinklui, didėja paklausa klasikiniams kostiumams, kurie tinka įvairaus profilio bei tipo viešbučių ir restoranų administratoriams, durininkams, registracijos darbuotojams.
   Taip pat nepamirštamas ir kitas personalas - kambarinės, valytojos, skalbėjos. Joms skirtas platus asortimentas darbinių kostiumėlių, pelerinų bei prijuosčių.
padidinti

padidinti
Apranga VPM 

  Šiuo metu kiekviena parduotuvė ar prekybos tinklas nori turėti savitą veidą. Tam kuriami įvairūs darbo drabužiai maisto bei pramoninių prekių parduotuvėms. Jų modeliai bei spalvos priklauso nuo užsakovo pageidavimų bei higienos reikalavimų.


padidinti
Apranga medicinos personalui 

  Virš šimto modelių asortimentą firmos gamyboje sudaro apranga skirta medicinos darbuotojams: farmacininkams, gydytojams, kosmetologams, slaugėms bei operacinių personalui. Taip pat siuvama apranga greitosios medicininės pagalbos darbuotojams.
padidinti

padidinti
Sunkieji Darbo rūbai 

  Net ir sunkieji darbo rūbai gali būti saviti ir originalūs. Siūlomas platus puskombinzonių, striukių, švarkų, liemenių modelių bei audinių asortimentas.
padidinti

padidinti
Apsaugos darbuotojai  

  Nepamirštami ir apsaugos darbuotojai. Rūbai kuriami atsižvelgiant į darbo ir reikalavimų specifiką. Siūlomi uniforminiai marškiniai, striukės, liemenės, kelnės, kaklaraiščiai.
padidinti

padidinti
Mantijos  

  Taip pat yra gaminamos mantijos įvairių profesijų teisininkams: advokatams, prokurorams, teisėjams.


padidinti
Uniformos  

  Siuvame įvairių modelių mokyklines uniformas: švarkus, kelnes, sijonus, sarafanus pagal mokyklų patvirtintus modelius su individualia simbolika: emblemomis, logotipais.


padidinti
Avalynė  

  Nuo 2000 metų įmonė parduota aukštos kokybės odinę ir specialios paskirties chirurginę avalynę, kuri yra importuojama iš Vokietijos ir Ispanijos.
padidinti