DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Už prekes galite atsiskaityti mokėjimo kortele, banko pavedimu į internetinės parduotuvės sąskaitą. Pageidaujamas apmokėjimo būdas pasirenkamas dar prieš pateikiant užsakymą. Atsiskaitant banko pavedimu svarbu mokėjimo paskirties skiltyje nurodyti savo užsakymo numerį, pirkėjo vardą ir pavardę.

Užsakymus galite pateikti mūsų internetinėje parduotuvėje www.mantija.lt arba susisiekę su mumis nurodytais kontaktais skiltyje www.mantija.lt/kontaktai.

Lietuvoje vykdome tik prekyba internetu, fizinės parduotuvės neturime, tačiau būną išskirtinių atvejų dėl kurių reiktu susisiekti su mumis nurodytais kontaiktais skiltyje: www.mantija.lt/kontaktai .

Kadangi visus Mãna laisvalaikio drabužius siuvame mūsų siuvykloje Vilniuje, mūsų pristatymo laikas gali šiek tiek užtrukti ilgiau nei esate įpratę, perkant masinės gamybos drabužius. Po atlikto užsakymo el.parduotuvėje Jūsų užsakytos prekės Jus pasieks per 3 – 14 d. 

– Įprastai pristatome per 3 – 4 dienas, tačiau pasitaiko, jog dėl sandėlio užimtumo, užsakymo laikas trunka iki 14 d. 

– Užsakymus pristatome per Omniva savitarnos paštomatus. Kaina – 3.59 €

Jei įsigyta prekė Jums nepatiko ar netiko – galite ją grąžinti arba pakeisti į kitą per 14 kalendorinių dienų, nuo prekės gavimo. Plačiau: https://mantija.lt/prekiu-grazinimas/ 

Pinigai į Pirkėjo nurodytą sąskaitą yra grąžinami per 14 dienų nuo prekės gavimo ir grąžinimo registravimo. Plačiau: https://mantija.lt/prekiu-grazinimas/

Jei pasirinktos prekės dydis, spalva, modelis yra rodomas mūsų internetinėje parduotuvėje, tai reiškia, kad prekę šiuo metu galite įsigyti.

Informacija apie galiojančias akcijas ir nuolaidas yra pateikiama mūsų interneto puslapyje www.mantija.lt arba siunčiama el.paštu. 

Prieš pateikiant užsakymą, krepšelio skiltyje turite įvesti suteiktą nuolaidos kodą, kuris leidžia pasinaudoti nuolaida, bei būtina paspausti mygtuką „Pritaikyti“. Jei akcijos dalyvis nuolaidos kodą įves po užsakymo pateikimo, nuolaida nebus pritaikyta.

Šiuo atveju, deja, mes neturime tam įtakos. Tačiau, jei pageidaujate gauti siuntą tam tikrą valandą, Jūs pats galite susisiekti su kurjeriu ir susitarti dėl tikslaus pristatymo laiko. Siuntos išsiuntimo iš sandėlio metu, Jums bus išsiųstas el.laiškas su siuntos numeriu, kurį bet kuriuo metu įvedę www.omniva.lt svetainės skiltyje “Sekti siuntą”, galėsite sekti savo siuntos kelią.

Norėdami atšaukti užsakymą, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais skiltyje www.mantija.lt/kontaktai .

Ačiū, kad renkiesi Mãna!

Close Krepšelis
Close Įsiminti
Close Recently Viewed
Close
Close
Kategorijos
This site is registered on wpml.org as a development site.