Darbo drabužiai: patogumas, kokybė ir funkcionalumas – viskas viename

 

Nepatikėsite, bet ne tik laisvalaikio drabužiuose galima atrasti patogumo, funkcionalumo bei stiliaus balansą. Šiuos tris bruožus gali turėti ir kokybiški darbo drabužiai, kuriuos „Mantija“ siuva pagal individualius užsakymus bei poreikius, atsižvelgiant į kliento ar bendrovės įnorius. 

Darbo drabužiai siuvami įvairių sričių specialistams: restoranų, viešbučių, parduotuvių, maisto pramonės bei gydymo ir sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams, mokyklų ir gimnazijų moksleiviams, advokatams, prokurorams, teisėjams. Siuvamiems darbo drabužiams itin svarbu užtikrinti kokybę, kuri būtų ilgaamžė, taip pat reikėtų nepamiršti ir apie funkcionalumo būtinybę: kišenių dydžiai, jų vieta, dirželis, rankovių ir kelnių ilgis, sagos ir pan.

Vienas didžiausių „Mantijos“ išskirtinumų – įsiklausymas į kliento poreikius. „Drabužių gamybą pradedame tik tada, kai išklausome kliento pageidavimus bei sumanymus. Įsiklausę – patariame, nukreipiame teisinga linkme ir priartėjame prie galutinio rezultato, kuris akivaizdžiai akcentuoja kruopštų darbų atlikimą, kokybę ir tuo pačiu mados pojūtį“, – kaip sako įmonės vadovė Diana Brašiškienė.

Diana Brašiškienė patikina, kad dažniausiai patys vartotojai kuria drabužių tendencijas. „Klientai su savo atsiliepimais ir pageidavimais, lūkesčiais padeda mums ne tik augti bei tobulėti, bet ir diktuoja mados, norimų stilių paklausą“, – mini įmonės vadovė.

KITOS NAUJIENOS

„Mantijos“ gyvavimo paslaptys ir išskirtinumai
Laisvalaikio drabužiai: kas madinga ir kokius drabužių derinius renkasi lietuviai? 
Close Krepšelis
Close Įsiminti
Close Recently Viewed
Close
Close
Kategorijos
This site is registered on wpml.org as a development site.