Laisvalaikio drabužiai: kas madinga ir kokius drabužių derinius renkasi lietuviai? 

Dabartiniais laikais tenka prisitaikyti prie greitai besikeičiančių aplinkybių bei tendencijų, kurios aktualios visame pasaulyje. Jau ne vienerius metus Lietuvoje ypač populiaru aktyviai ieškoti medžiagų bei naujų charakteristikų laisvalaikio drabužiams, skirtų tiek moterims, tiek vyrams. Kas įdomiausia – šie laisvalaikio drabužiai turi „oversize“ modelį, kuris yra laisvesnio, stipriai nepriglundančio prie kūno tipo, todėl jis ne tik tinkantis, bet ir patinkantis daugeliui! 

Siuvant laisvalaikio drabužius pagal individualius klientų užsakymus, „Mantija“ drąsiai žvelgia į laukiančius iššūkius bei su smalsumu mielai įgyvendina kiekvieną idėją: ar tai būtų daugialypis spalvos gamų pasirinkimas, ar užrašų, norimų paveikslėlių spaudiniai ant medžiagos – viskas, nuo mados pojūčio iki dizaino paslaugų, gali būti kokybiškai ir estetiškai išpildyta su kaupu! 

„Mantija“, turėdama patikimus medžiagų tiekėjus, savo klientams siūlo didelį drabužių produkcijos kiekį, kurį apima džemperiai, marškinėliai bei marškiniai, kelnės, tamprės, suknelės, kardiganai, įvairaus ilgio šortai, kombinezonai tiek moterims, tiek vyrams.

Kaip teigia „Mantijos“ įmonės vadovė Diana Brašiškienė, žmonės drabužių pramonėje ieško kokybės, o klientai nėra vienkartinės mados mėgėjai, todėl svarbu orientuotis į stiliaus derinamumą, kuris tiktų tiek poilsiaujant namuose, tiek vaikštinėjant mieste. Pabrėžiant drabužių spalvų pasirinkimą, įmonės vadovė šiuo aspektu turi svarų ir konkretų atsakymą: „Atlikta apklausa rodo, jog visgi lietuviai mėgsta klasikines drabužių spalvas, todėl įvairiaspalvių gaminių turime ne itin per daugiausiai.“ Vis dėlto, jeigu lietuviai pamėgs ir įvertins ryškių spalvų grožį – „Mantijos“ kolektyvas mielai drabužių kūrimo procesuose į tai atsižvelgs! 

KITOS NAUJIENOS

Darbo drabužiai: patogumas, kokybė ir funkcionalumas – viskas viename
Close Krepšelis
Close Įsiminti
Close Recently Viewed
Close
Close
Kategorijos
This site is registered on wpml.org as a development site.