„Mantijos“ gyvavimo paslaptys ir išskirtinumai

„Mantijos“ įmonė savo veiklą vysto jau 33 metus, per kuriuos pasiekė nemažų rezultatų ir su pasitikėjimu bei lankstumu praplėtė savo klientų ratą. Įmonės svarbiausias privalumas – profesionalumas, tačiau lygiai taip pat kūrybiškumas, idėjų įgyvendinimas, kokybė, klientų poreikių išpildymas bei gamybos terminų laikymosi kultūra. 

„Klientai vertina mūsų įmonės vertybes ir komandos atsidavimą. Dirbame ne tik kaip savo srities profesionalai, bet taip pat teikiame konsultacijas apie madą, įvairias dizaino paslaugas ar medžiagų pasirinkimo galimybes“, – mintimis dalijasi „Mantijos“ įmonės vadovė Diana Brašiškienė. Įmonės vadovė taip pat mielai primena, kad šiais laikais klientui be galo svarbu viską rasti vienoje vietoje – mes šiuo atžvilgiu puikiai derame, nes teikiame pilną aptarnavimą: nuo idėjų generavimo, patarimų iki individualių užsakymų įgyvendinimų. Kaip sako Diana Brašiškienė, trumpi gamybos terminai – dar vienas didelis privalumas, norint pasiekti klientą, kuris ieško kokybės ir greito aptarnavimo. 

„Mantija“ tiekiamos paslaugos puikiai tinka tiems, kurie be standartinių dydžių nori siūtis individualių išmatavimų ir dydžių drabužius – tiek darbo, tiek laisvalaikio. Įmonė jau ne vienerius metus bendradarbiauja su patikimais medžiagų tiekėjais, todėl klientai visada yra garantuoti už kokybiško gaminio pasiuvimą: svarbus ne tik medžiagos pasirinkimas, bet ir siuvimo darbo kultūra – siūlės, kurios užtikrina tvirtumą bei ilgaamžiškumą. 

„Mantija“, vertindama kokybę ir draugiškus, lojalius santykius su klientais, lygiai tokį patį požiūrį perteikia ir savo kolektyvui, kuris, kaip sako įmonės vadovė, moka ir nustebinti, ir puikiai susidoroti su užklupusiais iššūkiais ar tiesiog motyvuotai siekti tikslų bei rezultatų, kurie kalba patys už save! 

KITOS NAUJIENOS

Darbo drabužiai: patogumas, kokybė ir funkcionalumas – viskas viename
Close Krepšelis
Close Įsiminti
Close Recently Viewed
Close
Close
Kategorijos
This site is registered on wpml.org as a development site.